Thomas Hult, Installatör

Thomas är en av våra installationstekniker som kan montera det mesta inom TV, fiber, 3G-repeatersystem, 4G antenner och paraboler.

Telefon: 0760-155376
E-mail: thomas@insemo.se

Stefan Billgren, Installatör

Stefan levererar vitvaror

Telefon: 0768-002015
E-mail: stefan@insemo.se

Magnus Reinertsen, Installatör

Magnus reparerar vitvaror men är också en fena på professionella tvättmaskiner

Telefon: 0303-233110
E-mail: magnus@insemo.se

Robert Larsson, Installatör

Robert reparerar vitvaror, det han inte kan med vitvaror är inte värt att veta.

Telefon: 0303-81797
E-mail: robert@insemo.se

Josef Andersson, Installatör

Josef är vår köksmontör.

Telefon: 0303-233148
E-mail: josef@insemo.se

Petter Wallén, Installatör

Petter levererar vitvaror.

Telefon: 0303-233142
E-mail: petter@insemo.se

Eric Kallberg, Kontoret

Eric tar emot kundserviceärende.

Telefon: 0303-233117
E-mail: eric@insemo.se

Patrik Kristiansen, Installatör

Patrik är en av våra installationstekniker som kan montera det mesta inom TV, fiber, 3G-repeatersystem, 4G antenner och paraboler.

Telefon: 0303-23 31 41
E-mail: patrik@insemo.se

Robin Carlsson, Installatör

Pappaledig 2019, Robin är en av våra installatörer som kan montera det mesta. Vitvaror och värmepumpar tillhör hans specialiteter

Telefon: 0303-233149
E-mail: robin@insemo.se

Victor Karlsson, Installatör

Victor är en av våra installatörer som kan montera det mesta inom antenner, paraboler och värmepumpar

Telefon: 0303-233147
E-mail: victor@insemo.se